30 Kasım 2014 Pazar

KIRMIZI KALPLER

Şimdi bu ne diyenleriniz olabilir.Aslında bunun birde kavanozu var.Onun fotoğrafını çekmeyi unutmuşum.Ama en yakın zamanda çekip paylaşacağım.

Buda kardeşim ve gelinimize nişandan bir anı kalması için gelen davetlilerin küçük küçük notlar yazıp kavanoza atmaları için küçük kalpler.

Bu kalpleri hazır aldım organizasyon malzemeleri satan bir dükkandan.Üşenmezseniz kendinizde yapabilirsiniz.Biz o ara çok yoğunduk bohçalar hazırlıklar koşturmacalar bide benim bu uğraşlarım pekte zamanım kalmadı.Yine üzerindeki uğurböceklerini hazır yapışkanlı satılıyo alıp yapıştırdım.Bu sayede hem kalplerin birbirine yapışmasını önlemiş oldum hemde görüntü güzelliği oldu.

Sepette benim eserim.İçindeki sepet pilastik bir kap 2tl yada 3tl ye herhangi bir yerden bulunabilir pazardan bile..biraz kapitone bunu yuvarlakça sepetimin boyutuna göre kestim.Silikon tabancasıyla iyice yapıştırdım sepete...Biraz evde bulunan hazır fırfırımla ve kurdaleyle süsledim tabi bunlarıda silikonla yapıştırdım.Herşey bu kadar basit...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder